Organik Yorum Nedir?
Sahte işlemlerden sıkıldınız ve organik çözümler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Organik Yorum bünyesinde on binlerce kullanıcı barından ücretli bir sistemdir. Müşterilerimizin verdiği siparişler sitemize kayıtlı kullanıcı havuzuna düşer, kullanıcılarımız verilen sipariş üzerine kendi gerçek düşüncelerini ve duygularını ifade ederek yorum, beğeni yapar ve bunun kanıtı bizlere ekran görüntüsü olarak iletir.
Organik Yorum Nasıl Kullanılır ?
Yazılımı bizzat tarafımızca geliştirilen sistem, sizi on binlerce gerçek kullanıcıyla bir araya getiriyor. Yapman gereken sadece sisteme kayıt olmak ve beklentini tanımlamak. Bizim sınırımız yok, sen bütçene göre hedefini belirle, çözüm ortaklarımız en kısa sürede size istediğinizi versin.
Aldığım Hizmette Düşüş Yaşar mıyım?
Tüm hizmetlerimiz gerçek kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. Bu sebeple her zaman olmasa da %5-10 arasında düşüş yaşanabilmektedir.
Hesabıma Etkisi Nedir?
Panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişler tamamen gerçek kullanıcılar tarafından yerine getirilmektedir. Bu özelliğin hesabınıza etkisini birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.
Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Destek Merkezi” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Destek Merkezi” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada destek talebi oluşturmak istediğiniz konu seçimini yapın. Daha sonra gerekli alanları doldurarak “Destek Talebi Oluştur” butonuna tıklayın.
Nasıl Bakiye Yüklerim?
Panelimiz üzerinden kayıt işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Bakiye Ekle” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Bakiye Ekle” yazan butona tıklayın. Bu sayfadan Shopier ile 7/24 olarak ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde panelimiz alt yapısında bulunmamaktadır. Shopier ile yaptığınız ödemeler 3D secure sistemi ile korunmaktadır.
Nasıl Sipariş Verebilirim?
Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Yani Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Servis” menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Link” yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.