Sitenizi Baştan Yaratalım

  left_top_02left_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01

  İzmir Web Tasarım

  İzmir Web Tasarım ve  İzmir Logo Tasarım olarak Estetik , Şık , Modern ve Kolay Yönetilebilir Web Sitesi Yapıyoruz

  Mehmet G.

  CEO

  BİZİM

  HİZMETLERİMİZ

  Web Tasarım, Web Yazılım, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Sosyal Medya Yönetimi, Blog Siteleri, E-Ticaret Yazılımları, Özel Yazılımlar, Domain-Hosting Yöneticiliği

  Hazır İçerik Yönetim Sistemi
  Kendi içerik yönetim sistemini yazdırarak vakit kaybetmek istemeyen müşterilerimize, hazır wordpress ve türevi paket alternatifleri sunuyoruz.
  Temiz ve Profesyonel Web Tasarım
  Web sitenizi, müşterilerinizin kolaylıkla kullanabilmesi için kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlıyoruz.
  Farklı Renk Seçenekleri
  Web siteniz, sunduğumuz içerik yönetim sistemlerindeki renk paketleri sayesinde dilediğiniz renklerle oluşturulabilmektedir.
  Ücretsiz Destek & Güncelleme
  Bizden aldığınız her türlü hizmet süresince yanınızdayız. Her an destek alabilmeniz için 7/24 buradayız.
  İletişim Yönetimi
  Web sitenizde oluşturulan formlar sayesinde müşterilerinizle kolaylıkla iletişime geçebilir ve onlardan bilgi alabilirsiniz.
  Seo Uyumlu
  SEO çalışmasıyla web sitenizi arama motorlarına göre optimize ediyoruz. Böylelikle web siteniz, belirlenen anahtar kelimeler aratıldığında arama sonuçlarının üst sıralarında yer alıyor.

  Haydi Birlikte Harika Bir
  iş başaralım

  Projeniz için bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
  İyi sonuçlar elde etmek için çok sıkı çalışacağımızdan emin olabilirsiniz,
  umarız ki bu uzun yıllar sürecek bir iş ortaklığının başlangıcı olur.

  SON

  YAZILAR

  Web tasarım, şahıs veya firmalar tarafından satışa sunulan ürün ve hizmetleri internet ortamında tanıtmak üzere yazılım tasarlamaktır. Bir başka deyişle; gerçek veya tüzel kişileri ve bu kişilerin sunduğu hizmet ve ürünleri sanal ortamda temsil etmesi için web sitesi tasarlama işine ve bu kapsamda yapılan çalışmalar bütününe ‘web tasarım’ denir. Belli bir hedef ve prensipler oluşturulan web tasarımın uygulamaya geçirilmesi, web sitesini meydana getirir.
  Web tasarım hizmetimizi birçok ön araştırmayla temellendirerek yapıyoruz. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel ve kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlıyoruz. Tasarımın tema, ikon, font, vektör, renk, çizgi gibi tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlıyoruz. Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği vardır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumludur ve SSL sertifikasına sahiptir.
  Web tasarım ajansları; firmaların veya şahısların web sitesi ve web tasarım ihtiyaçlarını gideren, onlar için özel web siteleri tasarlayıp internet ortamında yayınlayan kurumlardır. Web tasarım ajansları; talep edildiği takdirde web sitelerinin güncelleme ve bakımını da yapabilmektedir.

  Teknolojik açıdan gelişen bir dünyada kurumsal bir web sitesi sahibi olmak her türlü firmanın ihtiyacı olmaya başlamıştır. Çünkü artık müşterilerin çoğu internet üzerinden gelmektedir. Müşteriler iş birliği yapacağı firmayla ilk olarak internet üzerinde karşılaşmaktadır. Günümüzde kurumsal kimliklerini yansıtacak bir web sitesine sahip olmayan firmalar, internet üzerinden müşteri edinme fırsatını kaçırmakla beraber mevcut müşterilerini de kaybetme riskiyle karşı karşıyadır. Bunun sebebi, web sitesinin kurumsal bir firmanın en olmazsa olmaz unsurlarından biri olarak görülmeye başlamasıdır. Markasına değer veren bir firmanın web sitesi edinmemiş olması düşünülemez. Bu açıdan müşteriler de web sitesi olmayan firmaların kurumsallığını sorgulamaktadır.

  Web tasarım hizmetinde fiyatlar, birçok faktöre göre değişiklik gösterebilmektedir. Fiyat belirlemeye önemli etkide bulunan birçok özellik vardır ve bunların hepsi ayrı birer detay olarak farklı yaptırımları gerektirir. Nitelikli bir web tasarım şirketi, hizmet vereceği firmanın veya şahsın web tasarım ihtiyaçlarını analiz ederek ona göre teklif oluşturur.
  left_top_02left_top_01
  right_top_02right_top_01
  right_bottom_02right_bottom_01
  BİZİM

  FİYATLARIMIZ

  Web Tasarım Hizmeti Fiyatlarımız

  Mini Paket
  TL1799
  Responsive Tasarım
  Yönetim Paneli
  Google Harita Kaydı
  20 e-Mail Hesabı
  SEO Optimizasyon
  Sınırsız Web Trafik
  1 Yıllık Domain Hosting

  By clicking you’re accepting Terms of use

  Ultra Paket
  TL199/ay
  Responsive Tasarım
  Her Ay Güncelleme
  Aylık Google Analytics Raporlama
  Aylık Google Search Console Raporlama
  Sınırsız e-Mail Hesabı
  Aylık 10 Özgün Makale Girişi
  Her Ay 10 Google Maps Organik Yorum
  1 yıllık Domain Hosting
  7/24 Canlı Destek

  By clicking you’re accepting Terms of use

  Standart Paket
  TL3999
  Responsive Tasarım
  Logo Tasarım
  Yönetim Paneli
  Google Harita Kaydı
  Sınırsız e-Mail Hesabı
  SEO Optimizasyon
  Sınırsız Web Trafik
  1 Yıllık Domain Hosting
  Özel Makale Hizmeti
  Google Search Console Yapılandırma
  Google Analytics Yapılandırma

  By clicking you’re accepting Terms of use